Проща Чернечої родини Воплоченого Слова до Зарваниці

1x1.trans Проща Чернечої родини Воплоченого Слова до Зарваниці

Близько тисячі осіб взяли участь у традиційній прощі до Зарваниці Чернечої Родини Воплоченого Слова. Разом із священиками та монахинями прибули на прощу вірні, де здійснюють своє служіння богопосвячені особи Чернечої Родини, тому зібралися паломники із Закарпаття, Івано-Франківська, Вінниці, Скадовська, Бурштина, Стрия та інших місць. Проща була присвячена Ювілейному рокові Божого Милосердя і як намірення мала молитву за мир в Україні, за мир у родинах та за нові покликання до богопосвяченого життя.

Паломництво розпочалося пішою ходою від храму, де зберігається для почитання чудотворна ікона до центрального Собору, де відбулася спільна молитва під час якої усі бажаючі змогли прийняти Святу Тайну Покаяння. Потім відбулася урочиста Архієрейська Свята Літургія, яку очолив єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архієпархії Владика Теодор Мартинюк. В кінці Богослужіння єпископ привітав Чернечу Родину та паломників та здійснив чин освячення води і подальшим окропленням та благословенням релігійних пам’яток, які паломники придбали у Зарваниці.

Провінційний настоятель Згромадження Воплоченого Слова о. Теодор Мацапула звернувся до присутніх з подякою Владиці Теодору Мартинюку та Митрополиту Василієві Семенюку   за постійне сприяння у проведенні прощ Чернечої Родини Воплоченого Слова та наголосив на тому, що зібратися у цьому святому місці для нас важливо з багатьох причин. Найперше тому, що Чернеча родина Воплоченого Слова знаходиться під опікою Матері Божої Зарваницької. Так забажав її засновник о. Карлос Мігель Буела, який  відзначив 7 жовтня 45-ліття свого священства і всі апостольські здобутки Чернечої родини є завдяки заступництву Пречистій Діві Марії, яка чудесно об’явилася у Зарваницькій іконі.

Далі паломництво продовжилося спільною трапезою та невеличким концертом, після яких паломники всі разом піднялися на хресну дорогу із проповідями священиків. Також всі паломники мали можливість молитися біля чудотворної ікони, просячи її як за спільні намірення, так і за особисті.

Прес-центр Згромадження Воплоченого Слова

This entry was posted in anuncios, news, ІІІ Чин, заходи, звс, новини, спільноти ЗВС, угкц and tagged . Bookmark the permalink.

Ваш коментар