ІІІ Зустріч Третього чину Воплоченого Слова

1x1.trans ІІІ Зустріч Третього чину Воплоченого Слова

19 листопада 2016 р.Б. відбулася ІІІ Зустріч Третього чину Чернечої родини Воплоченого Слова. До Бурштинського монастиря з’їхалися друзі, родичі, доброчинці – усі ті, хто належить до Третього чину. Разом з отцями та сестрами Воплоченого Слова було біля 120 учасників Зустрічі: з Вінниці, Стрия, Івано-Франківська, Закарпаття, Одеси і Бурштина.

На початку Зустрічі відбулася Божественна Літургія, під час якої до Родини Воплоченого Слова приєдналися 11 нових членів: 9 – з Бурштина, 1 – зі Стрия і 1 – з Івано-Франківська. Як сказав провінційний настоятель Згромадження та головний відповідальний за ІІІ Чин, о. Теодор Мацапула, «наша Родина стала більшою і міцнішою. Адже більше членів – означає більше рук, на які можна покластися у справі євангелізації».

Протягом дня учасники Зустрічі мали три конференції:

одна – на тему дияконії у Церкві (її провів о. Йосафат Бойко), в якій також наголошувалося на суттєвих елементах, які відрізняють Третій Чин Воплоченого Слова: любов до Євхаристії, особливе почитання Марії і вірність Папі;

наступна – про вплив поведінки батьків на виховання дітей. Цю науку дала п. Марта Гладій, психотерапевт з м. Стрий, яка того дня стала також і членом ІІІ Чину Воплоченого Слова. Вкінці її виступу присутні давали запитання на тему виховання дітей та поведінки у конкретних ситуаціях в родині, на які п. Марта цікаво і доступно дала відповідь;

остання – про обіт рабства Пресвятій Богородиці, який складають члени Родини Воплоченого Слова. Цю науку дав о. Теодор Мацапула. На основі вчення св. Людовіка Марії Гріньйона де Монфорта він пояснив, у чому суть рабства Богородиці. Вкінці отець запропонував усім третьочинцям протягом року готуватися до складання цього обіту, яке планується у травні 2017 року з нагоди 100-річчя з’яви Богородиці у Фатімі.

Кожна спільнота ІІІ Чину зробила свій внесок, щоб під час Зустрічі усі могли підкріпитися смачним обідом: хтось привіз салати, інші – напитки, хтось накрутив голубців, хтось готував канапки і борщ.

Після обіду усі учасники дивилися відео, в якому Засновник Чернечої родини Воплоченого Слова, о. Карлос Буела, говорив про головні завдання у житті третьочинців, критерії щодо їхнього формування і т.д.

Вкінці Зустрічі спільним молебнем учасники подякували Богородиці за ласку належати до великої Родини Воплоченого Слова. Піднесені духом і щасливі від родинної атмосфери третьочинці роз’їхалися по своїх містах, щоб з новими силами нести Христа у світ.

This entry was posted in anuncios, news, p. Buela, ІІІ Чин, відео, заходи, звс, звс на світі, конференції, новини, о. Буела, оголошення, спільноти ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар