Парафіяльний тенісний турнір ім. св. Йосафата, у Вінниці

1x1.trans Парафіяльний тенісний турнір ім. св. Йосафата, у Вінниці

Кожний християнин, який шукає духовного вдосконалення, прагне єднатися із Богом, не тільки під час молитви, читання духовної літератури, але й в усіх моментах свого життя: у стосунках із ближніми, праці, відпочинку чи навіть у спорті.
  Власне, тому, св. Апостол Павло, порівнює духовне вдосконалення із спортивними змаганнями:«Хіба не знаєте, що ті, які біжать на перегонах, біжать усі, але лиш один бере нагороду? Біжіть так, щоб її осягнути! Кожний змагун стримується від усього; однак ті – щоб тлінний вінець здобути, а ми – нетлінний» (1 Кор.9,24-25). 
 Спортивні заходи є корисною можливість для виховання нашої, часто духовно слабкої, волі. Тому, щорічно, у Вінниці проводиться парафіяльний турнір з настільного тенісу ім. св. Йосафата. Переможці, звичайно, що отримали цінні призи. Також були нагороди для тих, хоча й не здобув призові місця, проте в особливий спосіб відзначився певними чеснотами. Але й поразка, чи то спортивна чи духовна, також може бути корисною, бо хто любить Бога – завжди перемагає.      Говорить св. Хосе Марія Ескріва: «Бог ніколи не програє битв. Якщо ти впав, повстань з більшою надією. Лише егоїстична любов не розуміє цього, що помилка, яку поправляють, допомагає пізнати самого себе і упокоритися». Тому, потрібно бути завжди веселим, пам’ятаючи слова  св. Франциска Сальського: “Святий, який сумний, – поганий святий” і – св. Терези з Калькути: «Радість – кращий захист від спокус диявола».

This entry was posted in news, заходи, звс, парафії ЗВС, статті. Bookmark the permalink.

Ваш коментар