Різдвяні реколекції і день св. Миколая

1x1.trans Різдвяні реколекції і день св. Миколая

З 16 по 18 грудня у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Скадовська відбулися духовні реколекції присвячені підготовці вірних до празника Різдва Христового та дня св. Миколая.

В п’ятницю вечором вірні зібралися на вечірні богослужіння на яких молилися молебень до Пресвятої Богородиці, могли приступити до св. Тайни покаяння, вислухати проповідь у якій ієром. Андрій Карпінець говорив про Боже милосердя і як воно в особливий спосіб проявляється у тайні Різдва Христового. На завершення всі могли почитати мощі св. Марії Горетті та одержати Боже благословення через її заступництво.

Суботнього ранку була відслужена Божественна Літургія в наміренні  родин храму, а в обідній час в монастирі отців Воплоченого Слова зібралися діти які після науки про чесноту щедрості частувалися смачною піцою яку приготував ієром. Йосиф Монтес.

Найбільш насиченим був недільний день, який розпочався молитвою на вервиці та Божественною Літургією опісля якої діти та отці храму поставили сценку до дня св. Миколая. На завершення свята вірні та діти розповідали вірші та співали пісні до цього святого і змогли одержати різні подарунки.

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці

Ієром. Андрій Карпінець

This entry was posted in news, заходи, звс, новини, парафії ЗВС, спільноти ЗВС, угкц. Bookmark the permalink.

Ваш коментар