НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА НА ПАРАФІЇ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВІННИЦІ

ПОДЯКА БОГОВІ ЗА СТАРИЙ РІК ТА ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ НА ПАРАФІЇ 

1x1.trans НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА НА ПАРАФІЇ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВІННИЦІ

На завершення 2016 року, на парафії Покрова Пресвятої Богородиці 31 грудня відбулося святкування зустрічі Нового Року.

 Спершу, усі бажаючі подякувати за отримані ласки, взяли участь в Божественній  Літургії. Під час проповіді, в особливий спосіб роздумували  над словами-порадами «Прошу, перепрошую і дякую» від Папи Франциска.

***

СВЯТА ВЕЧЕРЯ В МОНАШІЙ СПІЛЬНОТІ «ЙОСИФА СЛІПОГО» ВОПЛОЧЕНОГО СЛОВА

1x1.trans НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА НА ПАРАФІЇ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВІННИЦІ

Християнська родина є важливим місцем-яслами, де маленьке Дитя-Бог бажає народитися та замешкати. Ісус вказує,  які ж ознаки має посідати автентична родина у християнській вірі: «Хто моя мати і хто брати мої?» Вказавши ж рукою на своїх учнів, мовив: «Ось моя мати і брати мої! Бо хто чинить волю мого Отця, що на небі, той мій брат, сестра і мати» (Мт. 12, 48-50).

Цього року, в м. Вінниці, дякуючи Божій Волі, стали для нас даром та доброю традицією і можливістю поєднати за Святковою Передріздвяною Вечерею в монашій спільноті «Йосифа Сліпого», Згромадження Воплоченого Слова, наших парафіян, що походять з різних регіонів України і не тільки.

Всі присутні в цей вечір поділилися тими звичаями та особливостями святкування Святої Вечері, звідки вони й беруть свій рід. Таким чином, ми мали добру нагоду збагатитися традиціями святкування Вінниччини, Галичини, Донеччини, Луганщини та навіть Караганди.

Свята Вечеря супроводжувалася  колядками. Христос народився!

***

ВЕРТЕП «ТРИ ЦАРІ» НА ПАРАФІЇ

1x1.trans НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА НА ПАРАФІЇ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ У ВІННИЦІ

На нашій парафії 2017 р. Б. на Різдво, активна підліткова група по-особливому постаралася втілити тайну народження Дитятка Ісуса в театральному дійстві вертепі «Три Царі». Текст підготувала наша вінничанка, студентка Українського Католицького Університету, юна письменниця Оля Стасюк.

 Народження Христа є безмежним виявленням Божої Любові до людини. Тому й в нашій українській традиції існує багато способів проявити щиру подяку за всі ласки та дари, а також прославити Бога: колядками, віншуваннями та вертепами.

о. Лука Шаламай, ВС

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС, спільноти ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар