Свято Ораторію

1x1.trans Свято Ораторію

“Сумний святий – сумнівний святий”

св. Іван Боско

25 січня 2017 року на парафії Різдва св. Івана Хрестителя,що знаходиться в смт. Дубове, відбулося, свято ораторію, яке захопило своєю чарівністю та веселим настроєм велику кількість дітей, які з великим завзяттям та енергією приймали участь у різноманітних іграх та конкурсах. Ораторій – це середовище ігор, катехизації та виховання, де діти, за виховнорю системою, дуже поширеною через Святого Дона Боска, мають можливість з користю для своїх душ провести час. У Згромадженні Воплоченого Слова дуже часто послуговуються цією системою при апостольській праці з дітьми та молоддю.

Кожен із учасників свята  мав можливість придбати собі певний приз чи смаколик за виграні у різних іграх спеціальні гроші «Дон Боски». Та головним призом цього дня, була поїздка на льодову арену. Саме це мотивувало дітей ставати лідерами у конкурсах.

Самих дітей нараховувалося 56 і 22 аніматори, які їм допомагали. Існувало 2 категорії дітей від 6 – 12 та від 12- 16 років. З кожної категорії виходило по 2 переможці. Але попри це усі діти залишилися задоволеними результатами цього дня, навіть не вигравши головного призу, вони із великим запалом обіцяли неодмінно прийти наступного разу.

Свято вразило не тільки дітей своєю активністю та веселим духом, але й самих організаторів. За словами головного організатора, отця Михайла, ВС : “Ми такого не очікували…”, було зрозуміло , що день пройшов на ура. Також отець перед оголошенням переможців в коротенькій науці наголосив дітям про те, що: «…справжня радість є одним із плодів Святого Духа, а сум є наслідком гріха». Після закінчення свята всі діти з радістю на обличчі і з подарунками повернулися до своїх домівок і напевно ще довго згадуватимуть цей незабутній день.

За всі ласки видимі та не видимі дякуємо Богові і віддаємося під покров Пресвятій Богородиці.

бр. Василь Коваль, ВС

новик

This entry was posted in anuncios, заходи, звс, новини, спільноти ЗВС, статті. Bookmark the permalink.

Ваш коментар