Тиждень спільних канікул

1x1.trans Тиждень спільних канікул

З 26 грудня отці, брати семінаристи, новик Василь, двоє малих семінаристів нашого Згромадження, та просто декілька з наших друзів, груп молоді та підлітків з наших парафій, розпочали тиждень спільних канікул, як у нас називається – «конвівенція».

Конвівенція це є спільний відпочинок у вигляді табору. В такий спосіб використовується час що передбачений на відпочинок також для формування.

Цей час конвівенції, зауважує правильник наших семінарій, це справжня школа чеснот, тому всі ми маємо бути заохочені до як найкращого використання часу на відпочинок для того щоб приділити більше уваги зростаючи у братньому спільнотному житті між нами.

Під час цього табору ми відвідали одну з підпільних семінарій УГКЦ, що діяла в радянський час у селі Дора Надвірнянського району. Там ми мали екскурсію а також молились Божественну Літургію. Також один день каталися на лижах і милувалися засніженими Карпатами. А одного вечора провели з усіма учасниками табору культурний вечір “Конвівіум”, під час якого кожен учасник табору поділився своїми культурними, інтелектуальними та мистецькими здібностями (вірші, авторські історії та пісні, фокуси, та різного роду призентації).

Кожного дня під час конвівенції був виділений час на молитви: утренні, Служби Божої, вервиці, духовне читання, розважання і вечірні.

29 грудня в останній день табору ми відвідали монастир отців Студитів св. Іллі в Дорі, а також парафіяльний храм святого Івана Христителя в м. Яремче.

 

Прес-центр Згромадження Воплоченого Слова

This entry was posted in anuncios, news, seminario, заходи, звс, звс на світі, молоді покликання, новіціат, новини, покликання, семінарія, спільноти ЗВС, табори. Bookmark the permalink.

Ваш коментар