Урочисті святкування з нагоди дня міжнородної семінарії святого папи Вітальяно

1x1.trans Урочисті святкування з нагоди дня міжнородної семінарії святого папи Вітальяно

27 січня міжнародна семінарія нашого Згромадження що в Італії святкувала день свого покровителя, св. папи Вітальяно.

Вже з 24 по 26 січня в нашій семінарії розпочалися дні підготовки до цього свята. Окрім вже традиційних командних конкурсів між семінаристами, веселих сценок про життя нашого покровителя, що заздалегіть були приготовлені нашими італійськими семінаристами, ми мали можливість підготуватись до цього свята і в духовний спосіб.

Найбільшою ласкою для нашої семінарійної спільноти були проповіді наших отців місіонарів, що відвідали в ці дні нашу семінарійну спільноту. Три дня поспіль, що передували святу, семінаристи могли збагатитися досвідом отців, які вже закінчивши нашу семінарію та служать на різних парафіях нашого Згромадження. Братня любов, молитовне життя, любов до Згромадження та до семінарії, яка нас готує до місії це були основні теми проповідей,  про які йшла мова на вечірньому «слову на добраніч».

А в сам день свята, з ранку о. Рікардо Кларей, радник генерального уряду Згромадження у співслужінні всіх отців форматорів семінарії відслужив урочисту Літургію. В часі проповіді о. Рікардо нагадав усім семінаристам про важливість інтелектуального формування, від якого залежитть зростання в вірі її поширення та захист на майбутніх місійних теренах що чикають на кожного з нас в майбутньому.

Також, цьогорічне свято було особливим для нас, адже після завершення Літургії відбулося упочисте освячення нової семінарійної бібліотеки, що безумовно як найкраще посприяє для інтелектуального та духовного формування нашихсемінаристів. А ще однією цікавинкою цьогорічних святкувань було те що під час святкової вечері ми могли переглянути відео привітання усіх наших отців що попередньо навчалися в нашій семінарії, а зараз місіонують у різних країнах світу такі як Бразилія, Сполучені Штати Америки, Канада, Єгипет, Йорданія, Шотландія, Україна, Філіпіни, Росія, Німеччина та Іспанія.

Наша директорія з духовності говорить що «…семінарія це справжня родина. Період формування в семінарії повинен бути осмислений і пережитий семінаристами та форматорами як єдина і справжня родина в Господі, про що власне молився Христос на Тайній Вечері, просячи в Отця щоб апостоли були одно (Див. Йоан. 17, 11). Майбутні священики, що в свою чергу є наслідниками апостолів також покликані будувати єдність людських родин з Богом у Церкві Христовій, і крім цього бути будівниками спільноти, мусять переживати особисто це сопричастя єдності в спільноті найперше починаючи з семінарії.” (Витяг з директорії про семінарію ЗВС, н. 20).

Віримо що такого роду спільнотні святкування допоможуть нам зростати в родинному дусі любові між нами, щоб згодом змогти передати цю любов усім тим кого Господь довірить у майбутньому нашому священичому служінню.

Прес-центр Згромадження в Італії

1x1.trans Урочисті святкування з нагоди дня міжнородної семінарії святого папи Вітальяно

1x1.trans Урочисті святкування з нагоди дня міжнородної семінарії святого папи Вітальяно

https://www.facebook.com/iveroma/videos/1380229222021830/

This entry was posted in anuncios, news, seminario, відео, заходи, звс, звс на світі, новини, спільноти ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар