Підлітковий наметовий табір Жежелів

1x1.trans Підлітковий наметовий табір Жежелів

Літо–це час не тільки відпочити, але й загартувати свою волю в добрих справах. У цьому особливо допомагають походи, наметові табори. Щорічно у Вінницькому деканаті проводиться підлітковий табір Воплоченого Слова. Усього, цього року було 17 учасників. Мета таких таборів – загартувати дух через різного роду випробування (сантиметровий карімат у наметі замість м’якого ліжечка комфортабельної квартири допоможе цінувати щоденну працю батьків, пекуче сонце швидко пригадає цінність питної води, яку дарує нам природа, а настирливі комарі відкриють, що є речі значно дошкульніші, ніж щоденні недоліки мого братчика чи сестрички…), а також більше пізнати й любити нашого Бога. Для підлітків це був корисний і захоплюючий відпочинок: веселі ігри, змагання в командах, походи, розігрування сценок, різні гуртки та перші уроки катання на човнах.

Щодня діти слухали цікаві науки, присвячені 100-річчю об’явлень Богородиці трьом пастушкам у Фатімі. Протягом цих днів діти дізналися, як молитися на вервиці, зрозуміли її силу і важливість, до чого так заохочувала Богородиця малих пастушків. Святий папа Іван Павло ІІ після замаху на його життя говорив: «Я зрозумів, що єдиний спосіб уберегти світ від війни, від атеїзму – навернення до Бога згідно з Фатімським посланням».

 Найважливішою частиною дня була Божественна Літургія, оскільки ми в ній єднаємося з жертвою Христа і причащаємося Тілом і Кров’ю Господа Нашого Ісуса Христа. Хотілося б, щоб кожна дитина могла побувати в християнському таборі, щоб навчитися добре відпочивати. Особлива подяка Богові та всім духовним та матеріальним жертводавцям за можливість проведення християнського табору. І нехай Бог благословить Вас.

This entry was posted in news, заходи, звс, парафії ЗВС, спільноти ЗВС, табори, угкц. Bookmark the permalink.

Ваш коментар