Завершення літньої катехизації

1x1.trans Завершення літньої катехизації

Як вже традиційно склалося на нашій парафії Покрови Пресвятої Богородиці протягом шкільних канікул для дітей нашого храму організовується літня катехизація, яка має за ціль допомогти дітям збагатитися духовно та плідно провести період канікул.

Катехизаційні зустрічі відбувалися двічі на тиждень і центральною темою, яка на них висвітлювалася, було вивчення головних вад та протилежних їм чеснот. Крім цього діти молилися, грали різні спортивні та інтелектуальні ігри. Також окрім духовної частини для дітей організовувалися різні поїздки, відпочинок на морі, як наприклад чотириденна поїздка в с. Зміївка, яке знаходиться на Каховському водосховищі, в с. Більшовик де зустрічалися із групою молоді із Києва, в с. Лазурне, тощо.

На завершення літньої катехизації для всіх дітей було організоване свято. Розпочалося воно Божественною Літургією яку очолив настоятель храму о. Андрій Карпінець, який на проповіді наголосив на важливості навчання в школі та поглибленого вивчення катехизму.

Надзвичайно приємною подією того дня було те що декілька дітей нашої групи мали Першу Сповідь та Урочисте Святе Причастя. По закінченні Літургії дітям уділилося Боже благословення на успішний навчальний рік у школі, було вручено вервички та різні нагороди за участь в катехизації.

На завершення святкування діти разом із їхніми батьками відправилися на пікнік, де в колі друзів серед ігор та різних розваг провели весело час.

This entry was posted in news, заходи, звс, парафії ЗВС, спільноти ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар