ПАЛОМНИЦТВО «ЗА НОВІ ПОКЛИКАННЯ»

1x1.trans ПАЛОМНИЦТВО «ЗА НОВІ ПОКЛИКАННЯ»

Щороку на початку осені, в останню суботу вересня або в першу суботу жовтня, збираються у Зарваниці, біля чудотворної ікони Богородиці всі священики, брати, сестри-монахині, «третьочинці» та парафіяни з різних куточків України, де здійснюють своє служіння члени Чернечої Родини Воплоченого Слова. Цьогорічне паломництво мало одну дуже важливу для Церкви і для Згромадження  ціль – випросити в Господа нові покликання до богопосвяченого стану життя, за монахів і монахинь.

 У суботу 30 вересня Зарваниця приймала чисельних паломників, які з’їхалися з Івано-Франківська, Тернополя, Бурштина, Стрия, Закарпаття, Вінниці і Скадовська. 36 священиків співслужили Святу Літургію, яку очолив преп. Теодор Мацапула, настоятель Згромадження Воплоченого Слова в Україні. Серед всіх священиків, були присутні 7 священиків, які здійснюють своє служіння в Росії, а самі родом з Бразилії, Аргентини, Коломбії. Владика Теодор (Мартинюк), привітав, від імені Митрополита Василія (Семенюка), усіх священиків і прочан, перед початком відправи та побажав, що ми почувалися «як вдома».

 Ми приїхали у це паломництво, щоб:

  • Подякувати Богові за всі дари, отримані протягом останнього року нашими священиками, братами і сестрами, а також і мирянами – «третьочинцями» та парафіянами у всіх спільнотах в Україні, бо дякувати – означає цінувати дари, дані Богом!
  • Подякувати всім членам нашої Чернечої Родини «Воплоченого Слова» за їхнє служіння – за все, що робить кожен для спільного добра нашої Родини;
  • Єднатися з цілою Католицькою Церквою, продовжуючи молитовно відзначати Ювілей 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі, пригадуючи собі слова Марії, дуже актуальні для нас: «Моліться на вервиці щодня, щоб досягти миру та кінця війни»;
  • За бажанням Патріарха Йосифа Сліпого «великого бажати», просячи в Бога ласки витривалості у посвяченому житті для всіх наших священиків, монахів і монахинь, і випрошуючи нові покликання до богопосвяченого життя;
  • Подякувати всім нашим парафіянам та вірним, які приходять до наших храмів і моляться з нами. Дякуємо вам за вашу постійну підтримку та допомогу.

Колись Ісус сказав такі слова: «Жнива великі, а робітників мало. Просіть, отже, Господа жнив, щоб послав робітників на свої жнива» (Лк 10,2). Тому, в цьому паломництві ми особливо молилися за «робітників» для Христової Церкви, для продовження місії Христа у світі, для проповіді Євангелія кожній людині. Паломники спільно молилися, трапезували і співали – і так творили одну чисельну паломницьку родину. Богу дякуємо за все.

о. Йосафат Бойко, ВС

This entry was posted in news, заходи, звс, новини, паломництва, спільноти ЗВС, угкц. Bookmark the permalink.

Ваш коментар