Семінар «В ГАРМОНІЇ ПОДРУЖНЬОЇ ЛЮБОВІ» у Вінниці

1x1.trans Семінар «В ГАРМОНІЇ ПОДРУЖНЬОЇ ЛЮБОВІ» у Вінниці

В сьогоденному світі, де сім’я зараз несправедливо атакується із усіх сторін вигаданими псевдонауковими аргументами, по-особливому став корисний семінар «В ГАРМОНІЇ ПОДРУЖНЬОЇ ЛЮБОВІ», що відбувся 9-10 вересня 2017р., який вже вдруге проводить при парафії Покрова Пресвятої Богородиці, в м. Вінниця. п. Геня Самборська, голова Всеукраїнського фонду «За гідність людини», інструктор Методів розпізнавання плідності.
 Даний семінар є для всіх бажаючих, а особливо – молоді, яка готується до шлюбу і, також, для подружніх пар. Головними поставленими цілями курсу були:

1) Надати знання високоефективного, сучасного Методу (99,8%) розпізнавання плідності (МРП) жінки, згідно наукової методики, розробленої в Королівській Клініці Акушерства і Гінекології в м. Бірмінгемі (Англія).
2) Навчити користуватися симпто-термальним методом розпізнавання плідності, який  дасть можливість берегти репродуктивне здоров’я, досягти гармонії в подружніх стосунках, жити повноцінним подружнім життям і планувати кількість дітей у своїй сім’ї, не вдаючись до контрацепції чи інших морально неприйнятних дій.
3) Допомогти подружнім парам, які переживають труднощі, пов’язані із неможливістю зачаття дитини.
4) Показати ефективність, надійність, доступність сучасного науково-обґрунтованого методу.

 Учасники семінару, радо поділилися отриманим досвідом:

«Я щаслива, що мала змогу бути на даному семінарі. Всі отримані знання з фізіології, гінекології, які я, як медик, отримала в університеті склались в одне ціле, як пазл. Я, будучи медиком, і гадки не знала, що даний МРП може стільки сказати про організм жінки, допомогти їй вчасно запідозрити патологічні стани, відрізнити стан, що потребує медичного втручання від тимчасового збою, викликаного стресовими факторами та іншими чинниками. Захистити себе від втручання у їх гормональний фон, гіпердіагностики безпліддя. Дуже гарним є те, що чоловік і жінка перестають існувати окремо, чоловік починає прислухатись до організму жінки, краще розуміти її поведінку. Це дисциплінує обох і змушує задумуватися наскільки створення сім’ї   є відповідальним кроком. Планую ще більше поглибити свої знання в цій галузі і нести цю користь друзям.» – Вікторія, медик.

 «Дуже корисний семінар! В доступній формі отримали велику кількість інформації про своє здоров’я. Запропонована методика дає змогу не тільки планувати вагітність парам природньо, це ще й чудовий спосіб прослідкувати за станом свого організму. Чудова можливіть для пар з обмеженою плідністю. З нашим ритмом життя це вкрай важливо, бо ми повинні будувати здорову націю! Без нас ніхто не слідкуватиме за нашим здоров’ям, тим хто ще думає чи відвідувати подібні семінари, то обов’язково приходьте, точно не пошкодуєте!», – Анна, студент-медик.

«Цей семінар був корисним тому, бо я вважаю, що потрібно говорити про подружнє життя, мати правильне уявлення про сім’ю, людське життя. Говорити про це потрібно інтелігентно, достойно, гармонійно беручи до уваги природні прагнення тіла та духовність і гідність людини. Для християнина важливо пізнати яке місце в Божому плані займає подружнє життя. Для кожної людини важливо мати хоча б малесенькі знання анатомії, фізіології, щоб трішки розуміти своє тіло, пам’ятаючи, при цьому психологічну, духовну, емоційну складову людини. Такі знання я отримала на семінарі Гені Самборської. Я рада цьому, адже це так важливо у формуванні людської особистості. Адже кожен і я не виняток хоче мати сім’ю, сім’ю яка буде жити в гармонії і любові. Я рада, що мене вчили і дали певні вміння як це зробити.   Дякую!», – Аня, студент медик-фармацевт.

This entry was posted in news, заходи, звс, конференції, парафії ЗВС, спільноти ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар