Тиждень показу фільму «Рифи» у Вінниці

1x1.trans Тиждень показу фільму «Рифи» у Вінниці

Фільм «Рифи» – документована спроба знищення УГКЦ радянською владою. Впродовж тижня, з 3 по 10 грудня вінничани мали змогу побачити репресій УГКЦ з 1945 по 1963 роки. В цей час радянська репресивна система вивчає план арешту та ув’язнення Йосифа Сліпого. Живі очевидці, герої фільму, розповідаю про героїчне 18-тилітнє протистояння нелюдським каторгам патріарха Йосифа Сліпого в концтаборах Сибіру.

А також яку роль зіграли Папа Іван ХХІІІ, президент США Джон Кеннеді в переговорах із Микитою Хрущовим в примирення конфлікту «Холодної війни» та звільнення Йосифа Сліпого.

 Молитовно вдячні Богу за Патріарха Йосифа Сліпого, великого українця, ісповідника віри УГКЦ. Також особлива подяка:

            – хто не байдужим до історії церкви УГКЦ вінничанам та групі парафіян, що прибули разом із отцями із сіл Козятину та Очеретні.

            – за сприянні та організації показу фільму: Вінницькому міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу, департаменту культури міської ради, в особі п. Світлани Циганкової, Олександру Федоришену, директору «Центру історії Вінниці»

          – п. Галині Бондар, директору кінотеатру “Родина” та її співпрацівникам;

       – всім тим, хто працював над створенням фільмом: о. Ігорю Яціву та Анна Остапенко та іншим співпрацівникам “Живого  Телебачення, УГКЦ”.

This entry was posted in news, угкц. Bookmark the permalink.

Ваш коментар