Покликання

Що таке покликання?

1x1.trans Покликання

  Ісус Христос насправді вартує наших зусиль. Ісус Христос – це великий полонитель. Найбільш коханий у всій історії. Найпалкіший закоханий у всій вічності. Великий полонитель сердець.  Він заслуговує на віддачу цілого існування. І набагато більше.

  Чому? Насправді, що спонукає у глибині таку кількість молоді цілковито віддаватись слідуванню за Ним, йти услід за Ним, куди б Він не йшов?

>>>

Формаційний шлях у Згромадженні

 

1x1.trans Покликання

Спільнота молодих покликань “Блжмч. Василя Величковського”

  Метою спільноти молодих покликань є «допомогти підліткам, у яких виявляються зародки покликання, легше їх розпізнати та могти на них відповісти». Саме тут підлітки повинні навчитися наслідувати Ісуса Христа, який є головною метою і ціллю кожної людини.

>>>

 

 

1x1.trans Покликання

Новіціат “Блжмч. Григорія Хомишина”

   Життя в Згромадженні починається з новіціяту. Він триває один рік і має за мету, щоб новики пізнали у повноті божественне покликання, особливо власне Згромадження, ознайомилися з його способом життя, узгодили розум і серце з його духом, щоб можна було перевірити їх намір і придатність.

>>>

 

1x1.trans Покликання

Семінарія “Св. Віталіана, Папи” ЗВС (Італія)

   Оскільки Згромадження Воплоченого Слова є клерикальним Згромадженням, більшість членів є священиками. Після закінчення новіціату починається період священичого формування, який здійснюється згідно з правовими нормами і документами Святого Престолу для семінарій і завжди в згоді з духовністю та місією Згромадження з метою досягти справжнього всебічного формування: людського, духовного, інтелектуального і пасторального.

>>>

 Відeо про покликання