Спільнота молодих покликань ЗВС

Спільнота молодих покликань “Блжмч. Василя Величковського”

  1 вересня 2012 р. у м. Івано-Франківську при згромадженні Воплоченого Слова була заснована спільнота молодих покликань для хлопців підліткового віку.

Покровитель

  За покровителя спільноти був обраний блаженний священномученик Василь Величковський, який працював вчителем у спільноті молодих покликань отців-редемптористів у Збоїськах Львівської області, а також відзначився активною місійною працею на Україні спочатку як священик, а в подальшому як владика.

Мета

  Метою спільноти молодих покликань є «допомогти підліткам, у яких виявляються зародки покликання, легше їх розпізнати та могти на них відповісти». Саме тут підлітки повинні навчитися наслідувати Ісуса Христа, який є головною метою і ціллю кожної людини.

  В декреті про священиче формування говориться про те що тим які бажають посвятитися Богові повинно прищеплюватися «спеціальне чернече формування, яке підготовлювало б їх до наслідування Христа-Спасителя з духом щедрості та з чистотою наміру» .

Головні напрямки у формуванні

1. Духовне та літургійне формування: якщо не буде серйозного духовного формування то підліток може легко втратити зародки покликання. Саме через це дітям уже з цього віку прищеплюється любов до Святої Євхаристії, яка повинна бути центром їхнього життя і тайни сповіді. Невідмінним елементом у цій сфері формування є щоденна молитва на вервиці, розважання і духовне читання.

2. Інтелектуальне формування: підлітки повинні здобути необхідний багаж знань для можливості продовжити своє формування у Вищій Семінарії, зокрема у сфері гуманітарних наук.

3. Культурне формування: Воно включає в себе прищеплення любові до музики, театру, церковного мистецтва (наприклад іконографії), тощо.

 

This slideshow requires JavaScript.

адреса / контакти >>>

Подібні публікації:

Тиждень спільних канікул
З 26 грудня отці, брати семінаристи, новик Василь, двоє малих семінаристів нашого Згромадження, та просто декілька з наших друзів, груп молоді та підлітків з наших парафій, розпочали тиждень спільних канікул, як у нас називається – «конвівенція». Конвівенція це є спільний … >>>
Зустріч підлітків у монастирі ВС
У суботу, 21 лютого, група підлітків із церкви Різдва Христового (Івано-Франківська) провела день духовної віднови в монастирі отців Воплоченого Слова. Розпочалася зустріч молитвою на вервиці, після якої о. Ігор Тузик дав науку про чесноту мужності, наголошуючи на її важливості для … >>>
Зимовий табір Спільноти Молодих Покликань
З 9 по 13 січня в смт. Дубове, на Закарпатті, відбувся третій зимовий табір для хлопців, організований Спільнотою Молодих Покликань «блжмч. Василія Величковського». Цього року у ньому взяли участь підлітки родом із м. Києва, а також із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської … >>>
більше про молоді покликання >>>

Дивіться ще:

[hungryfeed url="http://www.iveukraine.org.ua" max_items="5" feed_fields="" item_fields="title,description" link_target="_blank" truncate_description="100"]