Про Згромадження


“Ми прагнемо, щоб наша чернеча родина вирізнялася серед інших і називалася – „Воплоченого Слова”, оскільки наближаємося до другого тисячоліття тієї події, яка є більшою від створення світу і не може бути перевершена нічим іншим” (Конституції ЗВС, № 3).

1x1.trans Про Згромадження

Наш Засновник

Отець Карлос Міґель Буела народився у м. Буенос-Айресі (Аргентина) 4 квітня 1941 р. у глибоко релігійній родині. Після десятилітньої парафіяльної праці як єпархіяльний священик 3 травня 1981 р. він отримав ласку заснування, яка надихнула його заснувати місійне згромадження.

1x1.trans Про Згромадження

Історія

Чернеча Родина Воплоченого Слова започаткувалася в Аргентині 25 березня 1984 р., та була заснована з наміром наслідувати Ісуса Христа обітами убогості, чистоти та послуху, а також четвертим обітом «марійського рабства» згідно духовності св. Людовіка Марії Гріньйон де Монфорт.

1x1.trans Про Згромадження

Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

Чернеча Родина Воплоченого Слова  складається з двох чернечих Згромаджень: – “Воплоченого Слова”, – “Служебниць Господа і Діви з Матара”, та Третього Чину мирян. Вона носить свою назву на честь таїнства Воплочення Сина Божого, – найбільшої та неперевищуваної події історії.

1x1.trans Про Згромадження

Мета та Харизма

З харизми, властивої Згромадженню, всі його члени повинні працювати у найвищій покорі Святому Духові й на зразок Марії з метою опанувати для Ісуса Христа все справжнє людське, навіть у найважчих ситуаціях і у найпротивніших умовах.

1x1.trans Про Згромадження

Духовність

Наша духовність хоче стояти на якорі пресвятого таїнства Воплочення, – таїнства Слова, що сталося тілом у лоні Пресвятої Діви Марії. З ширшого пояснення таїнства Воплоченого Слова випливають всі засади духовного життя нашого Згромадження.

1x1.trans Про Згромадження

Апостолят

Бажаємо посвячувати себе ділам апостоляту, наслідуючи Христа, Який проголошував Боже Царство, під керівництвом священиків та приймаючи служіння чину Священства. В особливий спосіб ми присвятимося проголошенню Слова Божого, яке є „гостріше від усякого двосічного меча” (Євр. 4,12).

1x1.trans Про Згромадження

Покровителі

Те, що Пресвята Богородиця є нашою Покровителькою перед Богом, означає віддання всієї Чернечої Родини в її руки, під її покров та заступництво. Богословська важливість цього має трансцендентне значення, бо це – продовження особистого четвертого чернечого обіту до всієї нашої Чернечої Родини.

division