Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

  Чернеча Родина “Воплоченого Слова” була заснована о. Карлосом Міґелем Буелою 25 березня 1984 р. в Аргентині, та складається з двох чернечих Згромаджень: Згромадження “Воплоченого Слова” та Згромадження “Служебниць Господа і Діви з Матара”, а також Третього Чину мирян.

  Згромадження носить назву «Воплоченого Слова» на честь таїнства Воплочення Сина Божого, – найбільшої та неперевищуваної події історії. У цьому таїнстві Чернеча Родина базує свою духовність та з нього бере зразок для того, щоб здійснити свою специфічну мету: – інкультурацію Євангелія через продовження Воплочення у кожній людині, у всій людині та в усіх проявах людини.

1x1.trans Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

1. Згромадження “Воплоченого Слова” (ЗВС) є священичим чином, тобто більшість його членів є священиками, хоча також є брати-монахи, які не приймають сану священства. Згромадження має дві гілки – апостольську та контемплятивну.

1x1.trans Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

2. Згромадження “Служебниць Господа і Діви з Матара” (СГДММ) є монашим жіночим чином. Воно також складається із апостольської та контемплятивної гілок.

детальніше…

1x1.trans Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

3. Тритій Чин “Воплоченого Слова” є мирянською гілкою, тобто товариством вірних мирян, які належать до нього різними ступенями приналежності. Його члени, живучи у світі, беруть участь у дусі Чернечої Родини, щоб певніше та дієвіше шукати власне християнське удосконалення на широкому полі мирянського покликання, та щоб здійснити освячення усіх людей через діла апостоляту.

детальніше…

  Монахи і монахині нашої Родини через обіти убогості, чистоти і послуху хочуть зблизька наслідувати Воплочене Слово у його чистоті, убогості та послусі. Крім того, вони складають четвертий обіт рабства Богородиці, згідно з духом св. Людовіка Марії Гріньйона з Монтфорта.

Контемплятивні монастирі

  Хоча більшість богопосвячених осіб присвячується апостоляту, наслідуючи Христа, який проголошував Царство Боже, деякі з них ведуть виключно контемплятивний спосіб, спільнотний чи усамітнений.

1x1.trans Чернеча Родина “Воплоченого Слова”

Монахи ЗВС контемплятивного життя

Схід та Захід

  Прагнучи допомогти християнам Східних Церков, які складають частину неподільної спадщини Вселенської Церкви, Згромадження має також і східну гілку: – Візантійський та Коптійський обряди. Таким чином «дихаємо двома легенями»: «Християнин, більше того, католик, не може дихати тільки однією легенею; потрібно мати дві легені, тобто, східну і західну» (Іван Павло ІІ, OR 08/06/1980).

* * *

  Завдяки Божій ласці з дня свого заснування Чернеча Родина Воплоченого Слова поширилась на 5-ох континентах світу, в понад 40 країнах, та налічує понад 2000 монахів та монахинь.