Наш Засновник

1x1.trans Наш Засновник

о. Карлос Буела, ВС

  Отець Карлос Міґель Буела народився у м. Буенос-Айресі (Аргентина) 4 квітня 1941 р. у глибоко релігійній родині. У 1964 р. вступив у семінарію та в час своєї формації був учнем двох великих світичів Аргентинської Церкви: отців Хуліо Менвєлля та Леонардо Кастеляні.

  Майбутній засновник Чернечої Родини Згромадження Воплоченого Слова був рукоположений на священика у свято «Владичиці Вервиці» (за лат. кал.) 7 жовтня 1971 р. у крипті Собору «Люрдської Владичиці» в Сантос Луаґрес (обл. Буенос-Айреса); наступний день відправив першу Службу Божу в Соборі «Божої Матері з Люхану» того ж самого міста.

  Від самого початку свого священства з наполегливістю зайнявся працею з молоддю, будучи переконаним, що Церква турбується про молодь «не через тактику, але через покликання». Для неї він написав книгу «Молодь в третьому тисячолітті», яка здобула визнання «за найкращу книгу про релігію та духовність». Був форматором та викладачем в численних церковних закладах для мирян та духовенства, а також капеланом різних товариств та спільнот.

  Після десятилітньої парафіяльної праці як діоцезальний священик 3 травня 1981 р. він отримав ласку заснування, яка надихнула його заснувати місійне згромадження. Три роки пізніше, 25 березня 1984 р., він заснував чоловіче Згромадження «Воплоченого Слова», а 19 березня 1988 р. – Згромадження «Служебниць Господа та Діви Марії з Матара», жіночу гілку Чернечої Родини Воплоченого Слова. Обидва згромадження мають одинакові Конституції.

  Відомий як неутомний проповідник та поширювач Духовних Вправ за методом св. Ігнатія з Лойоли, о. Буела заснував навчальні заклади в Італії, такі як Центр Вищих Студій «св. Бруно з Сені» та науковий проект ім. «Корнелія Фабро» (для видання творів цього італійського священика та філософа). Також о. Буела заснував школи, доми милосердя для дітей, неповносправних, сиріт, та доми для людей похилого віку та беззахисної молоді у різних країнах світу, тощо.

  На даний час о. Карлос Буела проживає в Італії.

Див. веб-сторінку о. Буели: www.padrebuela.org