Наші апостоляти

1x1.trans Наші апостоляти

Духовні Вправи

  Прості хлопці та дівчата, чоловіки та жінки мають нагоду протягом п’яти днів проживати у монастирі, слухати Боже слово та духовно вправлятися в постійному мовчанні та розважаннях. Отці протягом всіх днів сповідають, виголошують науки та проводять духовні бесіди.

>>>

1x1.trans Наші апостоляти

Парафіяльні місії

Папа Іван-Павло ІІ навчав: «Парафіяльна місія є ефективною, коли спонукає до навернення, до повернення до правди і до дружби з Богом тих, хто вже втратив віру і ласку через гріх, кличе до досконалішого життя християн, дає запал душам, переконує жити блаженствами, розбуджує священичі і чернечі покликання».

>>>

1x1.trans Наші апостоляти

Літні та зимові табори

Табори, поряд із чудовим відпочином, є спрямовані на формування доброго християнського духу, зростання в чеснотах і святості. Походи, спільні богослужіння Божественної літургії на вершині гір та біля гірських озер, спільна молитва на вербиці, проповіді та навчання, спілкування та свідчення своїх навернень – це те, що займає час у горах Карпатах протягом кількох днів…

>>>

1x1.trans Наші апостоляти

Великопосні реколекції

  З початком Великого Посту Отці ЗВС щороку прикликаються на запрошення місцевих парохів проводити Великопосні реколекції в їх парафіях.

  Ці реколекції, які переважно тривають 3-4 днів, мають за ціль наголошувати на суттєві речі духовного життя, та закликати вірних до щирого покаяння та навернення, як приготування до Великодніх Свят.

>>>

1x1.trans Наші апостоляти

Дні Родин

  Щороку ЗВС організовує Дні Родин, які мають за ціль роздумати над даром сімейного християнського покликання, обговорювати про необхідність молитви в родині та життя сім’ї Словом Божим – Священним Писанням, та негайність живитися Святими Тайнами.

>>>

1x1.trans Наші апостоляти

Паломництва

Прощі до святих місць займають важливе місце в духовному житті українського народу. Проща – це велика жертва для Господа. Переносячи в дорозі труднощі, невигоди, часом і біль, ми немов співстраждаємо з Христом, який ніс хрест на Голгофу. Ми перепрошуємо Бога за наші гріхи, випрошуємо благословення і здоров’я.

>>>