Молодіжний табір

  Учасники табору, традиційно поділені на команди, мають на протязі всього табору подолати гру-мандрівку, заздалегідь сплановану і підготовлену організаторами, та дістатись до мети, що символізує нашу життєву мандрівку до Неба.

Школа життя

  Формуванню командного духу та практиці чеснот спільної роботи сприяє праця в командах. Традиційно кожна команда має свого святого покровителя, який є для неї взірцем такої духовної боротьби та практикування чеснот.

  Святі і подвижники, живучи у свій час, показали своїм життям, що найголовнішою метою всього нашого життя є осягнення святості і вічного спасіння, та, протидіючи світу і його спокусам, коронували своє життя вінцем чеснот і єдністю з Христом. Про життя і служіння цих святих покровителів учасники дізнаються протягом «п’ятихвилинок» (коротенькі науки після молитви на Вервиці).

Змагання

  Різні пункти призначення та перешкоди на шляху долаються учасниками через виконання різноманітних завдань, конкурсів і вікторин, де хлопці і дівчата можуть випробувати свої інтелектуальні та творчі здібності, проявити власні таланти, знання з Катехизму, а також вибороти для своєї команди бали – «джоулі», необхідні для подальшого руху у грі.

  Зміцнити власний дух і волю та випробувати свої фізичні якості учасники табору мають змогу протягом дня спорту, де хлопці поміряються силами у турнірі з футболу, а дівчата зійдуться у двобоях з бейсболу, а також під час двох походів на гору Близницю та по гірському хребту у напрямку озер.

This slideshow requires JavaScript.

Духовність

  Відслужена на вершині гори Божественна Літургія та споглядання надзвичайної краси гірських вершин і природи сприяють роздумам про велич Бога і його творіння, а саме сходження до гірських вершин нагадує про сходження до вершин святості нашого життя і подолання труднощів на цьому шляху.

  Центральним моментом кожного дня табору, як це є і в нашому повсякденному житті, є Свята Літургія. З літургійних проповідей, а також зі «слів на добраніч» (короткі науки ввечері) учасники табору мають нагоду почерпнути знання про сім Святих Тайн та Божу Ласку, яку отримуємо через них.

  Разом із молитвою на Вервиці, а також іншими спільними молитвами зранку, ввечері, перед їжею та іншими заходами, ці моменти стають основним джерелом пізнання, яке допоможе учасникам табору провадити добре християнське життя і прямувати до основної мети нашого життя – святості. Також ці моменти стають джерелом розуміння, що осягнення даної мети є можливе через Святі Тайни, даровані нам Нашим Господом Ісусом Христом.

Дух дружби

  Кожний день у таборі закінчується різними представленнями команд: складання гімну та розроблення гербу команди, інсценізації щодо тематики табору та участі команди в ньому, про святих покровителів, гумористичні «скетчі», пісні та сценки. А на завершення дня – пісні і танці навколо ватри у музичному супроводі, подячні молитви за прожитий день у таборі і отримані ласки та благословення на ніч.

  Проте найбільшим здобутком для всіх учасників є сама участь у цьому християнському таборі та все те, що вони можуть почерпнути для свого духовного поступу і зростання в чеснотах на шляху до вершини святості. Нові друзі та, найголовніше, – дружба з самим Христом, «Автором і Джерелом Ласки», як про це говорить гімн таборів, стануть міцним фундаментом, щоб втілити у реальному житті все здобуте.

  Хоча табір і закінчується на Драгобраті, він повинен продовжитися у житті кожного із учасників. Оскільки одна річ є мати знання правд віри, Святих Таїн, чеснот тощо, проте інша є – втілити їх у реальному житті…

Подібні публікації:

«Пласт» – духовний супровід під час літніх таборів о. Лукою, ВС
Щороку отці Зромадження Воплоченого Слова та Сестер Служебниць Господа та Діви Марії з Матара спільно організовують молодіжні християнські табори.  Цього року отцю Луці випала цікава можливість збагатити свій досвід в організації молодіжних таборів завдяки молодіжній, українсько-патріотичній організації  «Пласт». Отець побував … >>>
Підлітковий наметовий табір Жежелів
Літо–це час не тільки відпочити, але й загартувати свою волю в добрих справах. У цьому особливо допомагають походи, наметові табори. Щорічно у Вінницькому деканаті проводиться підлітковий табір Воплоченого Слова. Усього, цього року було 17 учасників. Мета таких таборів – загартувати … >>>
Тиждень спільних канікул
З 26 грудня отці, брати семінаристи, новик Василь, двоє малих семінаристів нашого Згромадження, та просто декілька з наших друзів, груп молоді та підлітків з наших парафій, розпочали тиждень спільних канікул, як у нас називається – «конвівенція». Конвівенція це є спільний … >>>
більше про табори >>>

Дивіться ще:

[hungryfeed url="http://www.iveukraine.org.ua" max_items="5" feed_fields="" item_fields="title,description" link_target="_blank" truncate_description="100"]