Підлітковий табір

  В одній з наймальовничіших частин Карпат, в урочищі Драгобрат, на висоті 1400 м. відбуваються щорічні християнські підліткові табори, організовані отцями та сестрами Чернечої Родини «Воплоченого Слова».

 Ціль табору

  Юність – це час важливих та кардинальних рішень, це період коли молода людина починає відчувати себе самостійною. Тому для доброго та розважного рішення кожен з нас потребує правильної поради та сильної підтримки.

  Головною метою табору є дати підліткам можливість зрости  в любові до Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці.

Школа життя

  Відповідно до теми пишиться гімн табору, організовуються різні ігри, а також дітям тричі на день отці, брати та сестри дають науки, що напряму є пов’язані із життям святих.

 IMG_8442-Large Кожен день є присвячений окремій темі, зокрема: любові до Ісуса Христа, набожності до Богородиці, місії тощо.

  Для виховання чесноти великодушності кожна із команд має щоденно певний вид обов’язку, наприклад: чергування на кухні, приготування дров для ватри, прибирання території табору, тощо. Особливо слід відзначити бойовий дух підлітків під час походу який відбувається на г. Близниця висота якої сягає 1881 м.

Дух дружби

  Для того, щоб виховати чесноти щедрості у підлітків організовується гру «таємний друг», під якої кожен учасник був повинен дарити певній особі подарки і робити їй різні приємні сюрпризи.

  Кожного вечора підлітки збираються біля ватри, де проводять різні представлення, співають пісні, та просто проводять час  в колі друзів. Опісля закінчують день вечірніми молитвами та божим благословенням, яке уділяє священик.

Змагання та творчість

  Невід’ємною частиною табору є розважальні та ігрові заходи. Головною грою табору є пошук скарбу, для віднайдення якого підлітки беруть участь у різних видах спортивних, інтелектуальних та культурних ігор, щоб набрати якнайбільшу кількість балів та підказок.

  Особливо цікавими та оригінальними є конкурси на найкращого соліста табору, сценки в яких команди представляють життя своїх небесних покровителів, девізи та герби команд, спортивні змагання із футболу, волейболу тощо.

Духовність

 DSCI5117-Large Центральною подією дня у таборі є Служба Божа. Кожен день підлітки розпочинають ранішніми молитвами та участю у Службі Божій яку відправляють отці. Також ті, хто мав необхідність, приступають до Тайни Сповіді. Надзвичайно вражає бачити як усі учасники табору приймають Ісуса в Святих Тайнах.

  Науки, сповіді, святе Причастя: все це день за днем формує особисто кожного учасника, так, що в кінці не залишається жодного хто б не приступив до святих Тайн Сповіді і Причастя.

Подібні публікації:

«Пласт» – духовний супровід під час літніх таборів о. Лукою, ВС
Щороку отці Зромадження Воплоченого Слова та Сестер Служебниць Господа та Діви Марії з Матара спільно організовують молодіжні християнські табори.  Цього року отцю Луці випала цікава можливість збагатити свій досвід в організації молодіжних таборів завдяки молодіжній, українсько-патріотичній організації  «Пласт». Отець побував … >>>
Підлітковий наметовий табір Жежелів
Літо–це час не тільки відпочити, але й загартувати свою волю в добрих справах. У цьому особливо допомагають походи, наметові табори. Щорічно у Вінницькому деканаті проводиться підлітковий табір Воплоченого Слова. Усього, цього року було 17 учасників. Мета таких таборів – загартувати … >>>
Тиждень спільних канікул
З 26 грудня отці, брати семінаристи, новик Василь, двоє малих семінаристів нашого Згромадження, та просто декілька з наших друзів, груп молоді та підлітків з наших парафій, розпочали тиждень спільних канікул, як у нас називається – «конвівенція». Конвівенція це є спільний … >>>
більше про табори >>>

Дивіться ще:

[hungryfeed url="http://www.iveukraine.org.ua" max_items="5" feed_fields="" item_fields="title,description" link_target="_blank" truncate_description="100"]