Паломництва

  ЗВС організовує або бере участь щороку на різних паломництвах по Україні та за її межами.

Прощі по Україні

  Серед прощ до українських святинь маємо:

Всеукраїнська проща до Крилоса

   Відбувається в останній неділі липня та зазвичаєм бере участь Блж. Святослав.

  Пішу прощу з Івано-Франківська до чудотворної ікони Матері Божої в с.Крилос організовує Молодіжна Комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у співпраці із Згромадженням Воплоченого Слова, якому довіряється апостольську опіку в часі ходу.

  Для прослави Крилоської Богородиці відбувається молебень перед іконою, молитви на оздоровлення та молитва подяки за дар хрещення. Відтак відбувається євангелізаційна програма з короткими катехитичними науками про благодать, гріх, навернення та спасіння в Ісусі Христі.

  Торжественим моментом прощі мирян до Крилоса є приїзд Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука). Зустріч Блаженнішого відбувається за давнім українським звичаєм з хлібом та сіллю.

  Архієрейську Божественну літургію очолює Блаженніший Святослав, разом з ним співслужать Митрополити та Єпископи.

Проща до Зарваниці

  Щороку на першу суботу жовтня відбувається річна проща Чернечої Родини «Воплоченого Слова» до Зарваниці. Проща має в наміренні молитися за християнські родини та за нові покликання до богопосвяченого життя. Священики супроводжують прочан, уділяють святу тайну Покаяння та проводять богослужіння.

  Богородиця, яку вшановуємо у чудотворній іконі у Зарваниці є покровителькою Згромадження в Україні. Саме тому це місце є таким дорогим для кожного члена Чернечої Родини Воплоченого Слова – священиків, монахів і монахинь, членів ІІІ Чину Згромадження та всіх приятелів, як і для кожного українця в цілому.

This slideshow requires JavaScript.

  У прощі беруть участь близько 600 паломників, які прибувають зі всіх парафій, якими опікуються отці Згромадження у супроводі священиків, братів-монахів та сестер-монахинь. Прочани вирушають раненько з Івано-Франківська. Приблизно 10 автобусів та 6 мікроавтобусів, а також багато родин власними машинами приїжджають із Івано-Франківська (парафія Різдва Христового та святих Кирила і Методія ), Закарпаття (смт. Дубове, Тячівський район), Вінниці (парафія Покрова Пресвятої Богородиці), щоби разом, у марійському дусі, взяти активну участь у паломництві.

  Кожен автобус супроводжує один священик та брат або сестра-монахиня. Після прибуття до Зарваниці, присутні йдуть пішки від старої церкви до Собору, де на площі всі слухають вступне слово про намірення – за християнські родини та монаші покликання. Після Літургії брати-семінаристи пригощають всіх прочан смачною перекускою. Після того всі зустрічаються на площі перед собором і прославляють Господа піснями.

  Відтак всі разом розпочинають Хресну Дорогу, на завершення якої священики уділяють всім присутнім благословення. Потім всі направляються до джерела, де відбувається благословення всіх пам’яток, придбаних у Зарваниці. А відтак всі йдуть до старого храму, щоби помолитися перед чудотворним образом Матері Божої Зарваницької, чим і закінчується проща.

Проща до Риму

Пасхальна проща до Базилики Святої Софії в Римі

  Вже стало традицією, що українські брати-семінаристи, які навчаються в міжнародній семінарії святого папи Вітальяно (м. Монтефіасконе – Італія), при Згромадженні Воплоченого Слова, щороку на свято Пасхи відвідують собор Святої Софії в Римі, клаптику української землі в Італії.

  Собор Святої Софії, Премудрості Божої був збудований Патріархом Йосипом Сліпим, і став центром духовності для українців в Італії. Щорічно відвідуючи цю святиню, ми в такий спосіб виявляємо свою вдячність та пошану патріарху Йосипу Сліпому, адже він залишив по собі чи не найбільшу спадщину для нас.

  Найперше ця спадщина представлена у прикладі особистого страдницького життя: він засновував католицькі українські навчальні заклади, залишив по собі, ще до тепер нажаль мало кому відому велику кількості, філософських, богословських та історичних творів, а також саме йому ми завдячуємо згуртування усієї української діаспори навколо УГКЦ, він зумів зібрати в одно, як він говорив усіх, «розсіяних у світі сущих».

  Ми також є вдячні Богові за те, що кожного разу, як відвідуємо на Пасху Святу Софію маємо можливість прислужитися місцевій українській спільноті, супроводячи пасхальні Богослужіння своїм співом, та на святій Літургії прислуговуючи єпископу Діонізію Ляховичу, апостольському адміністратору для українців Італії та Іспанії, що власне кожного року на Пасху відправляє тут Божественну Літургію.

  Ми вдячні Богові та патріарху Йосипу Сліпому за те, що навіть і тут за межами України маємо можливість святкувати Воскресіння Христове в українській спільноті і в українському дусі.

This slideshow requires JavaScript.

 Всенародна проща українців до Рима

  Коли наш Блаженніший Святослав восени 2011 року закликав український народ з цілого світу приїхати до Рима на прощу, то було ще щось далеке, але одночасно і цікаве. Так сталося, що одночасно і наш Засновник о. Карлос Буела також закликав нашу Чернечу Родину, зокрема її членів в Україні, приєднатися до цієї прощі і організувати мирян, членів ІІІ чину та наших приятелів.

  У своєму Посланні про Всенародну Прощу до Рима Блаженніший Святослав писав: «Мій великий попередник, світлої пам’яті Патріарх Йосиф (Сліпий), прибувши до Італії після 18 років тюрми й каторги і будучи свідком знищення храмів на рідній землі, вирішив на пожертви наших вірних звести і в столиці християнського світу, в древньому Римі, біля Українського католицького університету, храм Божої Премудрості, як видимий знак глибоко закоріненої християнської віри в нашому народі…», і з нагоди благословення відновленої Базиліки написав:

  Маршрут паломництва включає відвідування найбільших католицьких святинь та найкрасивіших міст Польщі, Німечени та Італії. Зокрема в Італії група паломників має можливість детально відвідувати місто Рим, головні Доми ЗВС та СГДММ, а також Семінарію та Студіантат сестер.

Проща до Святої Землі

(…)

Подібні публікації:

ПАЛОМНИЦТВО «ЗА НОВІ ПОКЛИКАННЯ»
Щороку на початку осені, в останню суботу вересня або в першу суботу жовтня, збираються у Зарваниці, біля чудотворної ікони Богородиці всі священики, брати, сестри-монахині, «третьочинці» та парафіяни з різних куточків України, де здійснюють своє служіння члени Чернечої Родини Воплоченого Слова. … >>>
100-ЛІТТЯ ФАТІМСЬКОГО ОБ’ЯВЛЕННЯ НА ЯСНІЙ ГОРІ В ГОШЕВІ
13 травня 2017 року минає рівно сто років від того дня, коли Господь через посередництво Пресвятої Богородиці і через фатімських візіонерів – трьох дітей-пастушків – нагадав людям про важливі речі у духовному житті – про молитву, про покаяння, про віру, … >>>
Чернеча Родина Воплоченого Слова перед Богородицею у Зарваниці
У щорічній прощі до Зарваниці, яку організовує Згромадження Воплоченого Слова з наміренням «за християнські родини та нові покликання до богопосвяченого стану», цього року взяло участь понад 1000 осіб. Вона, зазвичай, відбувається у суботу перед празником Покрова Пресвятої Богородиці і цього … >>>
більше про паломництва >>>

Дивіться ще:

[hungryfeed url="http://www.iveukraine.org.ua" max_items="5" feed_fields="" item_fields="title,description" link_target="_blank" truncate_description="100"]