Великопосні Реколекції

  З початком Великого Посту Отці ЗВС щороку прикликаються на запрошення місцевих парохів проводити Великопосні реколекції в їх парафіях. Допомагають у праці з дітьми та молоддю сестри нашої Чернечої Родини.

  Ці реколекції, які переважно тривають 3-4 днів, мають за ціль наголошувати на суттєві речі духовного життя, та закликати вірних до щирого покаяння та навернення, як приготування до Великодніх Свят.

  Церква закликає всіх християн роздумувати над своїм покликанням та служінням у світі, бо саме слово «мирянин» означає тих, хто живе в миру. А одночасно закликає всіх пізнати більш глибше роль Святих Тайн у дорозі досконалості та утвердитися в потребі їх практикування.

  Науки про безсмертя нашої душі торкають серця не одної душі яка є присутня, нагадуючи проте, що в першу чергу ми є покликані до неба, а тому повинні старатись приступати до Святих Тайн, щоб спасти нашу безсмертну душу.

Хресна Дорога

Хресна Дорога під час великопосних реколекій

Щоденна програма

  Кожного дня, ранком або вичером, відбувається богослужіння (св. Літургія або Літургія Напереджеосвяченних Дарів), а відтак місійна наука. Всі вірні мають можливість приступити до Святого Таїнства Покаяння (сповіді), бо священики сповідають протягом дня.

  Діти та молодь: В часі реколекцій отці та сестри зустрічаються з учнями загальноосвятніх шкіл, проводячи для них так звані дні духовної віднови. А відтак багато учнів мають можливість приступити до Св. Сповіді та отці відправляють Святу Літургію окремо для них.

  Сестри-монахині проводять цікаві ігри та конкурси для дітей, після яких відбуваються нагородження переможців цінними призами.

  На зустрічі з молоддю отці говорять про чесноти, які кожна молода людина має виробляти і виховувати в собі та погані звички які потрібно викорінювати, щоб вести і провадити праведне християнське життя показуючи приклад молодим поколінням як потрібно наслідувати Ісуса Христа.

  Хворі: Сестри монахині відвідують хворих у лікарні, а священики відвідують хворих по домівках, уділяючи святі тайни Сповіді, св. Причастя та Оливопомазання.

  Хресна Дорога: Відбувається щоденно, в церкві або по вулицях села чи міста. Молодь переважно несе хрест і образи стацій, та під світло свічок усі йдуть і слухають розважання з Хресної Дороги, які стосуються чесноти любові у житті християнина, та теми хресної жертви Ісусової як найбільшого жесту вияву любові.

Також відбуваються окремі зустрічі: з парафіяльними спільнотами «Матерів у молитві», молодими подружжями, молоддю та дітьми. У суботу ввечері відбувається урочистий процесійний хід зі свічками довкола храму з молитвою до Страждальної Богородиці.

Завершення реколекцій

  На завершення реколекцій відбувається чин Соборування у присутності священиків, а після богослужіння всі присутні мають можливість прикластися до мощей святих, як напр.: св. Йоана Золотоустого, Йосафата Кунцевича, Миколая Чудотворця тощо.

  Часто на урочисту Службу Божу запрошується місцевий Єпископ для уділення повного відпусту.

Подібні публікації:

Молодіжні Великопосні Реколекції, які проводилися у м. Вінниці
Дбайливий Бог посилає людині все саме в той момент, коли цього їй найбільш потрібно. З такою ж впевненістю можемо сказати і про Молодіжні Великопосні Реколекції, які проводилися з 10 – 12  березня у м. Вінниці на парафії Покрова Пресвятої Богородиці. … >>>
В часі Великопосних реколекцій у Вінниці молилися за Мир в Україні
Кожен із нас потребує часу, в якому ми можемо по-особливому, по-новому поглянути на себе і розпізнати наші відносини з Богом. З цієї нагоди, у парафії Покрова Пресвятої Богородиці, УГКЦ м. Вінниці, відбувалися великопосні парафіяльні реколекції. Проходили вони з 19 по … >>>
Парафіяльні реколекції завершилися у Вінниці
З 18 по 21 квітня у парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Вінниці, проходили Великопосні реколекції. Провідною темою було обрано чесноту Віри, оскільки цей рік у Греко-Католицькій Церкві є присвячений даній тематиці. Захід проводили Отці ЗВС та допомагали  сестри Чернечої … >>>
більше про великопосні реколекції >>>

Дивіться ще:

[hungryfeed url="http://www.iveukraine.org.ua" max_items="5" feed_fields="" item_fields="title,description" link_target="_blank" truncate_description="100"]